Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Bursztynowa

Bursztynowa, Kotuń, wielkopolskie

  • 130 000 zł
  • 889 m²
  • 146,23 zł/m²

Zdjęcie

Filip

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Bursztynowa

Bursztynowa, Kotuń, wielkopolskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

130 000 zł

889 m²

146,23 zł/m²

Działka budowlana, ul. Bursztynowa

Zaktualizowane: 8 maja 2026

130 000 zł 889 m² 146,23 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 130 000 zł (146,23 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 889 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 40m; szerokość: 22m; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 08.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DZIAŁKA BUDOWLANA PRZY LESIE nr 150/5 usytuowana w miejscowości Kotuń (gm. Szydłowo, pow. pilski) przy ulicy Bursztynowej. W okolicy dużo nowych zabudowań (domy jednorodzinne) i las. Dostęp działki do wody i prądu. Kanalizacja zbiornik bezodpływowy (szambo).

Działka objęta bezterminową decyzją o warunkach zabudowy z 2025 r. Najważniejsze informacje dot. (...)

Agent

Filip

693 810...

693 810 630

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Filip

693 810...

693 810 630

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości